Líný učitel

Lektor, autor knih o edukaci pro učitele a v současnosti školní psycholog

Během své pedagogické dráhy působil jako učitel na zvláštní, základní, střední i vysoké škole - a to postupně a někdy i současně. V současnosti působí na třech školách jako školní psycholog, didaktický mentor a příležitostný učitel. Snaží se z toho nezbláznit. Také lektoruje semináře pro učitele a vzdělávací organizace na různá pedagogicko-psychologická témata: podporující, klimatické a alternativní metody, hodnocení a sebehodnocení žáků, odměny a tresty ve školní praxi, třídní a školní klima, třídní schůzky a spolupráce s rodiči a další. Bloguje, realizuje webináře a online kurzy.

Workshop: Líný učitel

Kdo by nechtěl být nejlepším učitelem ve škole za poloviční námahu? Workshop ukáže, jak kvalitně vzdělávat a přitom zbytečně neztrácet energii. Líný učitel se při realizaci správné vzdělávací filozofie, s využitím psychologie, dobré didaktiky a vhodného osobního managementu může stát hvězdou sborovny - a ještě mu při tom stačí pracovat nejméně ze všech. Vždyť učitel je tím, kdo by se měl svou prací především bavit a k tomu mu může tento workshop velmi účinně a prakticky napomoci.

  • Líný učitel vyučuje

  • Líný učitel hodnotí

  • Líný učitel a jeho time management

  • Psychologie učiteli pomáhá

  • ­Ve třídě pracují žáci

  • ­Symetrie vyučování

Seminář je postaven na základě praktických aplikací filozofie, prezentované v knize Líný učitel (nakladatelství Raabe). Pro učitele a sborovny je užitečný i bez znalosti knihy, představuje filozofii budování třídního klimatu a podporujícího vyučování. Seminář je zaměřen na praktickou činnost ve třídě.

Na závěr bude mít prostor pro představení pravopisne.cz sám jeho autor Tomáš Tuček. Zaměří se především na funkce, které ocení učitelé. Portál dělá z výuky českého jazyka zábavu a pomáhá učitelům s přípravami. Jeho užívání je až na nadstandartní služby zcela zdarma. více na www.pravopisne.cz

Cena: 1450,- Kč

Termín: 26.10. 2019 od 9h

(Pokud se účastník neomluví, kurzovné propadá. Může ho však převést na jiného zájemce, jen nám včas napište jeho jméno),14 dní před zahájením kurzu je storno poplatek 50% nebo je možné převést celé kurzovné na další termín semináře, ale již v jiném městě a to dle dohody s lektorem).

přihláška